Dla pacjenta

Dolnobrzeskie Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Promocja zdrowia


Aktywnie prowadzimy promocję zdrowia dla naszych Pacjentów. Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia, zmiany niezdrowych nawyków oraz zapobieganie chorobom poprzez ich wczesne wykrycie i leczenie. Dla nas profilaktyka i leczenie stanowią  kompleksowość opieki medycznej.  

 

PUNKTY DORADCZE

Punkt Doradztwa Położniczego jest prowadzony przez doświadczoną położną, która prowadzi poradnictwo w zakresie opieki położniczej i ginekologicznej u kobiet oraz opieki nad noworodkami do 2 miesiąca życia.

Punkt Doradztwa Pediatryczno-Szczepiennego jest prowadzony przez znaną i cenioną pielęgniarkę szczepienną, która prowadzi poradnictwo w zakresie profilaktyki zdrowotnej u dzieci oraz  kalendarza szczepień ochronnych.

Punkt Doradztwa Farmaceutycznego jest prowadzony przez doświadczoną farmaceutkę, która prowadzi poradnictwo w zakresie farmakoterapii czyli interakcji pomiędzy przyjmowanymi lekami, bezpiecznego stosowania zamienników oraz wykluczania przyjmowania tych samych leków pod różnymi nazwami. Ponadto konsultuje w zakresie prawidłowej, zbilansowanej diety.


Szczegółowe godziny przyjęć  dostępne są w Rejestracji.

 

MATERIAŁY EDUKACYJNE

ZASADY POSTĘPOWANIA W NADCIŚNIENIU TĘTNICZYM - POBIERZ

PODNIESIENIE ŚWIADOMOŚCI PROBLEMU CUKRZYCY - POBIERZ

OTYŁOŚĆ - POBIERZ

 


Nasza oferta:

Współpracujemy z: